ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Wspólnie z Tobą
zaprojektujemy z LEGO
strategię komunikacji

Jeżeli Twoja komunikacja ma być wyjątkowa, pozwól nam zbudować jej założenia wspólnie z Tobą i Twoim zespołem. Będą unikatowe – gwarantujemy.

Spróbuj puścić z nami wodze wyobraźni podczas warsztatu, który dla Ciebie stworzymy w specjalnej metodologii LEGO® Serious Play ®. Każdy z nich projektujemy na zamówienie.

Opieramy się na procesie wywodzącym się z serca elementów LEGO i systemu budowania LEGO. Tworzymy dla Ciebie aktywację, która w grupie lub indywidualnie pozwala wypracowywać zupełnie nowe rozwiązania tam, gdzie już wszystko zostało wielokrotnie opowiedziane.

Wspólnie zbudujemy z LEGO Twoją strategię komunikacji (i nie tylko!)

Zaprosimy Cię na przygotowany zgodnie z metodologią LSP warsztat Inn|tu LEGO® Serious Play ®. Tak, wiemy. Taki warsztat wygląda jak zabawa – ale jego wyniki są bardzo, bardzo serio. Wiedzą to również firmy, które zdecydowały się z nami na taki proces.

LEGO® Serious Play ® pozwala bowiem pogłębić proces refleksji i pomaga wywołać dialog tam, gdzie zawsze były bariery. I dlatego jest tak skuteczne.

Jak to działa?
  • Każdy uczestnik buduje z nami własny model LEGO® w odpowiedzi na pytania moderatora, używając specjalnie wybranych klocków.
  • Modele są podstawą do dyskusji grupowej, pomagają dzielić się wiedzą, rozwiązywać problemy i podejmować decyzje.
  • Nad całością procesu czuwa certyfikowany moderator, który posługuje się specjalnymi zestawami LEGO.
Ile to będzie trwało?

Warsztaty oparte na materiałach i metodologii LEGO® Serious Play ® różnią się liczbą uczestników i czasem trwania – w zależności od tematu. Zaprojektujemy dla Ciebie warsztat szyty na miarę, w zależności od potrzeb.

Krótka sesja trwa 3-4 godziny. Najdłuższa – nawet dwa dni. Liczba uczestników? Od jednego do kilkudziesięciu (a może nawet kilkuset, jeśli tego potrzebujesz).

Uczestnicząc w warsztacie LEGO® Serious Play ® uruchomisz umiejętności wizualne, słuchowe i kinestetyczne. Możesz również stworzyć wspólny język – niezależnie od kultury organizacji, statusu uczestników.

Pewnie jest drogo.

Tak, koszt będzie wyższy niż dla standardowego warsztatu. Ale zaprojektujemy ten proces specjalnie dla Ciebie, a tak naprawdę – wspólnie z Tobą. Inaczej nie będzie działał. To wymaga czasu, nie oszukujmy się, a więc kosztuje.

No i przyznaj się: kiedy ostatnio używałeś LEGO do pracy? Nigdy?

Czas zacząć 😁

Wierzymy, że lepiej poznamy się po godzinie zabawy niż po roku rozmów, dlatego...