ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Wspólnie mamy 131 lat doświadczenia

Prowadzimy projekty komunikacyjne największych korporacji i startupów w Polsce i za granicą. Najlepiej czujemy się w obszarach m.in. finansów, HR, technologii, inwestycji, produkcji, kultury, samorządu.

partner
Maciej Kuźmicz
Założyciel inn|tu. Strateg. Ma 20 lat doświadczenia w działaniach komunikacyjnych: corporate communications, relacjach z mediami, w komunikacji zarządów i aktywizacji sieci sprzedaży. Projektuje, przygotowuje i wdraża strategiczne plany komunikacji. Prowadzi warsztaty autorską metodą wnioskowania wizualnego Art InSight, opartą o fotografię artystyczną Kacpra Kowalskiego.
partner
Alina Geniusz-Siuchnińska
Założycielka inn|tu. Ekspert komunikacji kryzysowej z dyplomem MBA. 20 lat pracowała w dużych firmach, gdzie zajmowała się komunikacją z mediami, wewnętrzną, korporacyjną. Z jej usług korzystało m.in. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (komunikacja kryzysowa przed Euro2012). Prowadzi warsztaty z zarządzania interesariuszami i zarządzania ryzykiem reputacji.
partner
Joanna Kuźmicz
Ekspert komunikacji korporacyjnej, menedżer i trener (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Centrum TROP). Ma kilkanaście lat doświadczenia w międzynarodowej agencji PR i w prowadzeniu projektów dla klientów z wielu branż (finanse, nieruchomości, HR, przemysł i inne). Kampanie, które prowadziła zdobyły polskie i międzynarodowe nagrody branżowe tj.: Sabre Awards, Excellence Awards, Złote Spinacze.
Digital Communication Leader
Aleksandra Daniszewska

Łączy tworzenie strategii skutecznej obecności marki w social media ze strategią komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Kreuje treści, które są zgodne z filozofią marki i dostosowane do odbiorców. Prowadzi kampanie Facebook Ads, odpowiadała za social w branżach: kultura, home design, beauty.

Communication Project Leader
Dorota Kas

Ekspert Public Relations z 15-letnim doświadczeniem. Koordynuje projekty komunikacyjne związane z infrastrukturą. Wcześniej prowadziła komunikację marketingową, public relations, public affairs oraz CSR w Grupie LOTOS oraz Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Współpracowała z Kancelarią Prezydenta RP, KPRM, MSZ.

Corporate Communication Leader
Marcin Popiel

Ekspert PR i copywriter z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży oraz investor relations. Pracował dla sektora energetycznego, był zaangażowany w branżę venture capital i ekosystem startupowy. Projektował i wdrażał rebranding dla sektora finansowego i medycznego, tworzył strategie komunikacji dla firm i instytucji.

Inn|tu Creative Copywriter
Michał Stalmaski

Magik słowa i ironii: potrafi twórczo zamknąć w jednym zdaniu esencję marki, przygotować scenariusz z suspensem, wyczarować tekst, który wciąga. Nadaje ton komunikacji projektom Inn|tu, troszczy się też o ich zabarwienie emocjonalne. Wcześniej w warszawskich agencjach kreatywnych, dziś zdeklarowany mieszkaniec Trójmiasta.