ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Wspólnie mamy 131 lat doświadczenia

Prowadzimy projekty komunikacyjne największych korporacji i startupów w Polsce i za granicą. Najlepiej czujemy się w obszarach m.in. finansów, HR, technologii, inwestycji, produkcji, kultury, samorządu.

partner
Maciej Kuźmicz
Założyciel inn|tu. Strateg, który doprowadza projekty do końca. Ma 20 lat doświadczenia w działaniach komunikacyjnych: corporate communications, relacjach z mediami, w komunikacji zarządów i aktywizacji sieci sprzedaży. Projektuje, przygotowuje i wdraża strategiczne plany komunikacji. Wydobywa insighty dzięki metodologii LEGO® SERIOUS PLAY® oraz autorską metodą wnioskowania wizualnego Art InSight.
partner
Alina Geniusz-Siuchnińska
Założycielka inn|tu. Ekspert komunikacji kryzysowej z dyplomem MBA. 20 lat pracowała w dużych firmach, gdzie zajmowała się komunikacją z mediami, wewnętrzną, korporacyjną. Z jej usług korzystało m.in. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (komunikacja kryzysowa przed Euro2012). Prowadzi warsztaty z zarządzania interesariuszami i zarządzania ryzykiem reputacji.
partner
Joanna Kuźmicz
Ekspert komunikacji korporacyjnej, menedżer i trener (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Centrum TROP). Ma kilkanaście lat doświadczenia w międzynarodowej agencji PR i w prowadzeniu projektów dla klientów z wielu branż (finanse, nieruchomości, HR, przemysł i inne). Kampanie, które prowadziła zdobyły polskie i międzynarodowe nagrody branżowe tj.: Sabre Awards, Excellence Awards, Złote Spinacze.
Brand & Personal PR Manager
Grażyna Borkowska

Ekspert komunikacji, public relations oraz public affairs. Opracowuje i wdraża strategie komunikacji i PR dla osób oraz firm. Tworzy plany komunikacji, przygotowuje treści, opracowuje akcje specjalne dla klientów. Prowadzi agencję kreatywno-PR-ową. Dziennikarka, redaktorka, współautorka książki „Energia kobiet”.

Senior Account Executive
Kinga Kruczek

Doświadczona menedżer projektów komunikacyjnych: prowadzi je od strategii, poprzez koncepcję działań, dobór narzędzi i kreację, na raportowaniu kończąc. Prywatnie nie jest fanką 500 znaków – uważa, że na ludzi, potrzeby i wyzwania składa się ich znacznie więcej. Tak też pracuje – po nitce do kłębka. Absolwentka historii i marketingu medialnego.

Communication Junior & Researcher
Alicja Małkiewicz

Stawia pierwsze, ale pewne kroki w komunikacji. Utalentowana organizatorka i researcherka: potrafi wydobyć z encyklopedycznych głębin takie dane, o istnieniu których większość z nas nie ma pojęcia, przeanalizować je i zinterpretować. Z wykształcenia urbanistka, znawczyni historii. Prywatnie – wielka miłośniczka Trójmiasta.

Corporate Communication Leader
Marcin Popiel

Ekspert PR i copywriter z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży oraz investor relations. Pracował dla sektora energetycznego, był zaangażowany w branżę venture capital i ekosystem startupowy. Projektował i wdrażał rebranding dla sektora finansowego i medycznego, tworzył strategie komunikacji dla firm i instytucji.

Inn|tu Creative Copywriter
Michał Stalmaski

Magik słowa i ironii: potrafi twórczo zamknąć w jednym zdaniu esencję marki, przygotować scenariusz z suspensem, wyczarować tekst, który wciąga. Nadaje ton komunikacji projektom Inn|tu, troszczy się też o ich zabarwienie emocjonalne. Wcześniej w warszawskich agencjach kreatywnych, dziś zdeklarowany mieszkaniec Trójmiasta.