ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

finanse

Wspieramy komunikację z siecią agentów ubezpieczeniowych Allianz: od pomysłu, przez realizację, do mierzenia wyników. Przygotowujemy kampanie, opracowujemy infografiki, współtworzymy wydarzenia motywacyjne dla 300+ osób.

nieruchomości

Przygotowywaliśmy komunikacyjnie otwarcie Forum Gdańsk: jednej z najbardziej oczekiwanych, ale też budzących emocji inwestycji w Gdańsku. Za te działania otrzymaliśmy w 2018 r. Złoty Spinacz i Brązowy Spinacz – najbardziej prestiżowe nagrody dla branży PR w Polsce. Na co dzień przygotowujemy komunikację Forum, wspieramy jego relacje z interesariuszami i mediami.

startupy

Wprowadzamy na szerokie wody największy polski startup HR! Odpowiadamy za strategię komunikacji marki Nais, zarówno online, jak i offline. Prowadzimy również komunikację z klientami, akcje edukacyjne, produkujemy materiały graficzne.

energetyka

Wspólnie z ekspertami gdyńskiego Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej pracowaliśmy nad uproszczeniem komunikacji z klientami i mediami – przede wszystkim w obszarze taryfy ciepłowniczej. Pomogliśmy OPEC zdefiniować główne wyzwania komunikacyjne oraz przygotowywaliśmy komunikację dla klientów oraz mediów.

e-mobility

Dla Greenway wspieraliśmy medialnie wprowadzenie na rynek pierwszej sieci ładowarek samochodów elektrycznych w Polsce. Prowadzimy biuro prasowe i regularnie komunikujemy się z mediami, przygotowujemy strategiczne działania w zakresie budowania relacji, współpracujemy z mediami branżowymi.

e-commerce

Prowadzimy działania social oraz e-commerce dla Fitcasco: konsumenckiej marki jednego z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych – BIK Brokers. Wspieramy strategicznie, prowadzimy profil na Facebooku, optymalizujemy kampanię FB Ads i Google Ads.

zdrowie

Prowadzimy regularną komunikację jednego z największych szpitali na Pomorzu. Analiza otoczenia i strategia działania z interesariuszami, wsparcie w kanałach digital, działania kryzysowe, marketing rekrutacyjny – jesteśmy aktywni we wszystkich obszarach komunikacji.

technologie

Dla Jeppesen, jednego z największych software house w Trójmieście, wspieraliśmy komunikacyjnie rekrutację na konkurencyjnym rynku programistów: od strategii, przez działania digital po organizację działań offline (organizacja obecności Jeppesen np. podczas infoShare 2017, największej konferencji IT w CEE).

produkcja

Siled to jeden z wiodących producentów lamp ledowych w Polsce z siedzibą w Gdańsku. Pomogliśmy zdefiniować sposób porozumiewania się z klientami i sprzedawcami, przygotowaliśmy strategię marketingową i claim marki. Opracowaliśmy również strategię komunikacji z kanałami dystrybucji.

energetyka

Stilo to energetyczny startup z Sopotu, który dystrybuuje rozwiązania fotowoltaiczne dla firm i klientów indywidualnych. We współpracy ze Stilo udało się nam przełożyć trudne, techniczne koncepcje na język konsumentów. Stworzyliśmy koncepcję komunikacji, przygotowaliśmy propozycje wdrożenia i zbudowaliśmy podejście do komunikacji do klienta indywidualnego.

pro publico bono

Wspieramy Europę! Dla in.europa, jednego z pierwszych polskich do-tanks, realizowaliśmy relacje z mediami podczas międzynarodowej konferencji fundacji w Centrum Nauki Kopernik. Gośćmi konferencji była czołówka polskich i zagranicznych ekspertów europejskich, a także prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.