ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

finanse

Wspieramy komunikację z siecią agentów ubezpieczeniowych Allianz: od pomysłu, przez realizację, do mierzenia wyników. Przygotowujemy kampanie, opracowujemy infografiki, współtworzymy wydarzenia motywacyjne dla 300+ osób.

nieruchomości

Przygotowywaliśmy komunikacyjnie otwarcie Forum Gdańsk: jednej z najbardziej oczekiwanych, ale też budzących emocji inwestycji w Gdańsku. Za te działania otrzymaliśmy w 2018 r. Złoty Spinacz i Brązowy Spinacz – najbardziej prestiżowe nagrody dla branży PR w Polsce. Na co dzień przygotowujemy komunikację Forum, wspieramy jego relacje z interesariuszami i mediami.

startupy

Wprowadzamy na szerokie wody największy polski startup HR! Odpowiadamy za strategię komunikacji marki Nais, zarówno online, jak i offline. Prowadzimy również komunikację z klientami, akcje edukacyjne, produkujemy materiały graficzne.

energetyka

Wspólnie z ekspertami gdyńskiego Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej pracowaliśmy nad uproszczeniem komunikacji z klientami i mediami – przede wszystkim w obszarze taryfy ciepłowniczej. Pomogliśmy OPEC zdefiniować główne wyzwania komunikacyjne oraz przygotowywaliśmy komunikację dla klientów oraz mediów.

e-mobility

Dla Greenway wspieraliśmy medialnie wprowadzenie na rynek pierwszej sieci ładowarek samochodów elektrycznych w Polsce. Prowadzimy biuro prasowe i regularnie komunikujemy się z mediami, przygotowujemy strategiczne działania w zakresie budowania relacji, współpracujemy z mediami branżowymi.

e-commerce

Prowadzimy działania social oraz e-commerce dla Fitcasco: konsumenckiej marki jednego z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych – BIK Brokers. Wspieramy strategicznie, prowadzimy profil na Facebooku, optymalizujemy kampanię FB Ads i Google Ads.

zdrowie

Prowadzimy regularną komunikację jednego z największych szpitali na Pomorzu. Analiza otoczenia i strategia działania z interesariuszami, wsparcie w kanałach digital, działania kryzysowe, marketing rekrutacyjny – jesteśmy aktywni we wszystkich obszarach komunikacji.

technologie

Dla Jeppesen, jednego z największych software house w Trójmieście, wspieraliśmy komunikacyjnie rekrutację na konkurencyjnym rynku programistów: od strategii, przez działania digital po organizację działań offline (organizacja obecności Jeppesen np. podczas infoShare 2017, największej konferencji IT w CEE).

produkcja

Siled to jeden z wiodących producentów lamp ledowych w Polsce z siedzibą w Gdańsku. Pomogliśmy zdefiniować sposób porozumiewania się z klientami i sprzedawcami, przygotowaliśmy strategię marketingową i claim marki. Opracowaliśmy również strategię komunikacji z kanałami dystrybucji.

energetyka

Stilo to energetyczny startup z Sopotu, który dystrybuuje rozwiązania fotowoltaiczne dla firm i klientów indywidualnych. We współpracy ze Stilo udało się nam przełożyć trudne, techniczne koncepcje na język konsumentów. Stworzyliśmy koncepcję komunikacji, przygotowaliśmy propozycje wdrożenia i zbudowaliśmy podejście do komunikacji do klienta indywidualnego.

pro publico bono

Wspieramy Europę! Dla in.europa, jednego z pierwszych polskich do-tanks, realizowaliśmy relacje z mediami podczas międzynarodowej konferencji fundacji w Centrum Nauki Kopernik. Gośćmi konferencji była czołówka polskich i zagranicznych ekspertów europejskich, a także prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski.

formularzskontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Inntu sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Inntu sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. J. Uphagena 27. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności