ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Złote Spinacze dla Inntu za komunikację Forum Gdańsk!

W 2018 r. zdobyliśmy wspólnie z Grupą Eskadrą prestiżowe nagrody „Złotego Spinacza” i Brązowego Spinacza za najlepsze kampanie public relations w Polsce!

Doceniło nas jury profesjonalistów branży PR: za sukces kampanii wprowadzającej Forum Gdańsk oraz komunikację kryzysową dotyczącą przesunięcia daty otwarcia centrum. Gala Złotych Spinaczy odbyła się 7 grudnia 2018 r. w Warszawie. Kampanie były realizowane wspólnie przez Inntu oraz agencją kreatywną Eskadra. Nagrody Złotych Spinaczy to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienia dla kampanii i projektów public relations w Polsce, organizowane już po raz 16. przez Związek Firm Public Relations. Jury, składające się z profesjonalistów branży, ocenia je w 34 kategoriach i w 5 obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, wdrożenie i wyniki.  Do edycji konkursu w 2018 r. zgłoszono aż 292 projekty.

Otrzymaliśmy nagrody w dwóch kategoriach: komunikacja kryzysowa – za kampanię Otwarcie po falstarcie oraz Nieruchomości, budownictwo, domy i wnętrza – za kampanię Od betonowego kloca do nowego centrum miasta.

Wyzwanie: Forum Gdańsk!

sprawdź, jak wyglądało wyzwanie