ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Złote Spinacze dla Inntu za komunikację Forum Gdańsk!

W 2018 r. zdobyliśmy wspólnie z Grupą Eskadrą prestiżowe nagrody „Złotego Spinacza” i Brązowego Spinacza za najlepsze kampanie public relations w Polsce!

Doceniło nas jury profesjonalistów branży PR: za sukces kampanii wprowadzającej Forum Gdańsk oraz komunikację kryzysową dotyczącą przesunięcia daty otwarcia centrum. Gala Złotych Spinaczy odbyła się 7 grudnia 2018 r. w Warszawie. Kampanie były realizowane wspólnie przez Inntu oraz agencją kreatywną Eskadra. Nagrody Złotych Spinaczy to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienia dla kampanii i projektów public relations w Polsce, organizowane już po raz 16. przez Związek Firm Public Relations. Jury, składające się z profesjonalistów branży, ocenia je w 34 kategoriach i w 5 obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, wdrożenie i wyniki.  Do edycji konkursu w 2018 r. zgłoszono aż 292 projekty.

Otrzymaliśmy nagrody w dwóch kategoriach: komunikacja kryzysowa – za kampanię Otwarcie po falstarcie oraz Nieruchomości, budownictwo, domy i wnętrza – za kampanię Od betonowego kloca do nowego centrum miasta.

Wyzwanie: Forum Gdańsk!

sprawdź, jak wyglądało wyzwanie

formularzskontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Inntu sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Inntu sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. J. Uphagena 27. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności