fbpx

Tworzymy skuteczną komunikację

Prowadzimy projekty marketingowe
i komunikacyjne największych korporacji
i startupów. Pracujemy w Polsce i za granicą. Działamy skutecznie: mamy na swoim koncie aż pięć statuetek konkursu Złote Spinacze.

Masz do dyspozycji zespół doświadczonych ekspertów.  Łączymy kompetencje public relations, marketingu, rozwoju biznesu i nowych mediów. Potrafimy ułożyć strategię komunikacji, przekuć ją
w plan działań i dowieźć wymierne rezultaty.

Sprawdź, kto zajmie się Twoim wyzwaniem komunikacyjnym!
Maciej Kuźmicz Partner

Maciej Kuźmicz

Założyciel inn|tu. Strateg, który doprowadza projekty do końca. Ponad 20 lat doświadczenia w działaniach komunikacyjnych: corporate communications, relacjach z mediami, komunikacji zarządów i aktywizacji sieci sprzedaży. Projektuje, przygotowuje i wdraża komunikację. Pracuje metodą  LEGO® SERIOUS PLAY® oraz autorską metodą wnioskowania wizualnego Art InSight.

Alina Geniusz-Siuchnińska Partner

Alina Geniusz-Siuchnińska

Założycielka inn|tu. Ekspertka komunikacji kryzysowej z dyplomem MBA. Ponad 20 lat zajmowała się komunikacją z mediami, wewnętrzną, korporacyjną dla największych firm w Polsce. Z jej usług korzystało m.in. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (komunikacja kryzysowa przed Euro2012). Prowadzi warsztaty z zarządzania interesariuszami i zarządzania ryzykiem reputacji.

Joanna Kuźmicz Partner

Joanna Kuźmicz

Ekspert komunikacji korporacyjnej, menedżer i trener (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Centrum TROP). Ma kilkanaście lat doświadczenia w międzynarodowej agencji PR i w prowadzeniu projektów dla klientów z wielu branż (finanse, nieruchomości, HR, przemysł i inne). Kampanie, które prowadziła zdobyły polskie i międzynarodowe nagrody branżowe tj.: Sabre Awards, Excellence Awards, Złote Spinacze.

Anna Hoppe

Anna Hoppe

Ekspertka komunikacji i PR z wieloletnim stażem w największych firmach w Polsce. Lubi działania z pogranicza digitalu i komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Koordynatorka nagradzanych projektów, zainteresowana komunikacją online, strategią, CSR i sportem. Ma duże doświadczenie w produkcji materiałów wideo i filmów promocyjnych. Kocha konie, motocykle i biegi z przeszkodami oraz pracę za kamerą.

Karolina Nowińska

Karolina Nowińska

Doświadczona menedżerka rozwoju firm. Zarządzała m.in. w branżach spedycyjnej, handlowej, nowych technologii, wspiera firmy w administracyjnych i logistycznych aspektach ich działalności. Koordynatorka spotkań branżowych, lubi ludzi i pracę z ludźmi. Prywatnie dumna mama dwójki dzieci, które aktywnie wspiera w rozwoju, miłośniczka dobrych dźwięków i niebanalnych zdjęć, fanka powieści szpiegowskiej i Formuły 1.

Marcin Popiel

Marcin Popiel

Doświadczony menedżer projektów komunikacyjnych oraz copywriter z szerokim doświadczeniem w marketingu, sprzedaży oraz investor relations. Pracował dla sektora energetycznego, był zaangażowany również w branżę venture capital oraz ekosystem startupowy. Projektował i wdrażał rebranding dla sektora finansowego i medycznego, tworzył strategie komunikacji dla firm i instytucji. W wolnych chwilach – pisarz.

Małgorzata Pryśko-Grobelna

Małgorzata Pryśko-Grobelna

Marketerka i menedżerka projektów. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i komunikacji, a także w organizowaniu eventów. Prywatnie opiekunka dwóch kotów i psa. W czasie wolnym biega, trenuje z kettlebell i czyta. Absolwentka geografii i międzynarodowych stosunków gospodarczych.

Sebastian Sobczak

Sebastian Sobczak

Specjalista z zakresu Digital Marketingu. Opracowuje i wdraża działania komunikacyjne, a także marketingowe wspierające sprzedaż w obszarze digital. Pierwsze doświadczenia zdobywał w sektorze MŚP oraz branży IT. Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Siatkarz i fan sportu, nie pogardzi symfonią smaków podczas śniadania na mieście.

Anna Tillak

Anna Tillak

Ekspertka komunikacji marketingowej z wieloletnim doświadczeniem agencyjnym. Z powodzeniem łączy sprzeczności: wyjątkową kreatywność i umiejętność analizy strategicznej. Tworzyła i wdrażała ogólnopolskie kampanie reklamowe: za jedną z nich w 2018 roku odebrała srebrną statuetkę Effie. Lubi taniec z zielonej wyspy: tańczy, prowadzi warsztaty, sędziuje zawody w Europie.

Grażyna Borkowska

Grażyna Borkowska

Ekspertka komunikacji, public relations oraz public affairs. Opracowuje i wdraża strategie komunikacji i PR dla osób oraz firm. Ma za sobą ponad 20 lat doświadczeń w sektorze medialnym. Dziś tworzy plany komunikacji, przygotowuje treści, opracowuje akcje specjalne dla klientów. Prowadzi agencję kreatywno-PR-ową. Dziennikarka, redaktorka, współautorka książki „Energia kobiet”.

Olga Szudzik

Olga Szudzik

Project managerka, która pasjonuje się marketingiem. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w branży produkcyjnej oraz prowadząc własną działalność e-commerce. Wspiera zespół opracowując procesy usprawniające pracę projektową.

Paulina Hofman

Paulina Hofman

Od wielu lat związana z mediami społecznościowymi, zarządza zespołami prowadzącymi komunikację marek w każdej platformie SM. Świetnie porusza się w influencer marketingu. Najbardziej ciekawi ją świat digital marketingu i w tym obszarze skupia swoje działania. Koordynuje działania mediowe.

Chcesz dołączyć do Inntu? Czekamy na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy:

Junior Communication and Marketing Consultant

Miejsce pracy: Warszawa/Gdańsk
Oferta ważna do: 30.04.2023

Jeśli lubisz projekty i komunikację, sprawnie piszesz i masz 1-2 lata doświadczenia w PR lub marketingu – zapraszamy do Inntu! Oczekujemy, że pod okiem doświadczonych menedżerów będziesz m.in. przygotowywał/a teksty, research, współorganizował/a projekty, wykonywał/a działania w social media. W pracy chętnie przekazujemy wszystko, co potrafimy w komunikacji i marketingu. W zamian oczekujemy zaangażowania i inicjatywy z Twojej strony.