ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Pomagamy skutecznie komunikować się w świecie pracy zdalnej

Offline > online! Przenosimy najlepsze praktyki komunikacyjne, wiedzę i doświadczenie z realu w digital. Dziś organizacje muszą skutecznie spotykać się w sieci z pracownikami, klientami, interesariuszami. Prezentować oferty zdalnie. Zbierać feedback, budować społeczności, prowadzić szkolenia. Wszystkie te działania możemy przygotować w wersji online, bazując na wieloletnim doświadczeniu.

  • Organizujemy webinary – działamy od A do Z: przygotowujemy koncepcję, scenariusz, zapraszamy gości lub ekspertów korzystając z naszej bogatej sieci kontaktów, zbieramy widownię. Prowadzimy na jednej z największych platform Twój webinar w wybranej formie (rozmowa ekspertów, prezentacja, Q&A z widzami). Troszczymy się o e-mail marketing po webinarze: tak, aby umotywować Twoich klientów, pracowników, menedżerów. 
  • Szkolimy online – projektujemy programy szkoleniowe online z zakresu komunikacji kryzysowej, komunikacji z pracownikami, klientami. W sieci potrafimy poprowadzić również warsztaty lub burze mózgów! Zajmujemy się wszystkim: od zaproszenia gości, przez opracowania formatów szkoleniowych po zorganizowanie działań komunikacyjnych, by na spotkaniu pojawiły się odpowiednie osoby. 
  • Budujemy społeczności –  pomagamy budować zaangażowanie Twoich klientów i pracowników. Zarządzamy grupami tematycznymi na LinkedIn i Facebooku. Opracowujemy koncepcję Twojej społeczności, projektujemy graficznie posty, planujemy działania aktywizujące. Regularnie przygotowujemy materiały dla Twoich grup, moderujemy ich działanie i pomagamy utrzymywać kontakt z Twoją firmą.
  • Tworzymy tożsamość marki i menedżerów – LinkedIn i Facebook to teraz miejsca, w których najsilniej obecni są interesariusze marki. Uczymy, jak działać w mediach społecznościowych, doradzamy  w prowadzeniu działań osobistych, przygotowujemy treści eksperckie (artykuły, posty, raporty), angażujemy użytkowników w debatę pod udostępnianymi treściami, budując rozpoznawalność marki. Naszą mocną stroną są media tradycyjne, plasujemy ekspertów w prasie branżowej i biznesowej i zabiegamy o ich obecność na cyfrowych łamach opiniotwórczych portali.
  • Prowadzimy kampanie – planujemy, obsługujemy i raportujemy kampanie płatne w kanałach powszechnie znanych (Google Ads, LinkedIn, Facebook, Instagram) oraz specjalistycznych, pozwalających dotrzeć do społeczności ekspertów z treściami, które przygotowujemy wspólnie z Tobą (Capterra, GetResponse, NetPR).
Przekraczamy KPI
165
%
O tyle przekroczyliśmy założone cele wyświetleń materiałów na Facebooku w jednej z naszych kampanii (nie przekraczając docelowego budżetu). Dotarliśmy do 4,17 mln Polaków.
Generujemy korzyści
7.17
mln zł
Taki był ekwiwalent reklamowy (AVE) dla klienta z branży energetycznej, wygenerowany dzięki tekstom umieszczonym przez Inntu w mediach takich jak PAP, onet.pl, wnp.pl
Kierujemy do produktu
4.9
mln
Tylu widzów obejrzało na YouTube filmy dotyczące produktu promowanego przez nas w ramach kampanii dla klienta. Działaliśmy 3 miesiące, przy niezbyt wysokich budżetach.
Jak połączyć komunikację Twojej organizacji z możliwościami online?

Jak opiekujemy się markami w komunikacji online?

Opinie

    formularzskontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Inntu sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Inntu sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. J. Uphagena 27. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności