ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Wspólnie z Tobą
zaprojektujemy z LEGO
strategię komunikacji

Jeżeli Twoja komunikacja ma być wyjątkowa, pozwól nam zbudować jej założenia wspólnie z Tobą i Twoim zespołem. Będą unikatowe – gwarantujemy.

Spróbuj puścić z nami wodze wyobraźni podczas warsztatu, który dla Ciebie stworzymy w specjalnej metodologii LEGO® Serious Play ®. Każdy z nich projektujemy na zamówienie.

Opieramy się na procesie wywodzącym się z serca elementów LEGO i systemu budowania LEGO. Tworzymy dla Ciebie aktywację, która w grupie lub indywidualnie pozwala wypracowywać zupełnie nowe rozwiązania tam, gdzie już wszystko zostało wielokrotnie opowiedziane.

Wspólnie zbudujemy z LEGO Twoją strategię komunikacji (i nie tylko!)

Zaprosimy Cię na przygotowany zgodnie z metodologią LSP warsztat Inn|tu LEGO® Serious Play ®. Tak, wiemy. Taki warsztat wygląda jak zabawa – ale jego wyniki są bardzo, bardzo serio. Wiedzą to również firmy, które zdecydowały się z nami na taki proces.

LEGO® Serious Play ® pozwala bowiem pogłębić proces refleksji i pomaga wywołać dialog tam, gdzie zawsze były bariery. I dlatego jest tak skuteczne.

Jak to działa?
  • Każdy uczestnik buduje z nami własny model LEGO® w odpowiedzi na pytania moderatora, używając specjalnie wybranych klocków.
  • Modele są podstawą do dyskusji grupowej, pomagają dzielić się wiedzą, rozwiązywać problemy i podejmować decyzje.
  • Nad całością procesu czuwa certyfikowany moderator, który posługuje się specjalnymi zestawami LEGO.
Ile to będzie trwało?

Warsztaty oparte na materiałach i metodologii LEGO® Serious Play ® różnią się liczbą uczestników i czasem trwania – w zależności od tematu. Zaprojektujemy dla Ciebie warsztat szyty na miarę, w zależności od potrzeb.

Krótka sesja trwa 3-4 godziny. Najdłuższa – nawet dwa dni. Liczba uczestników? Od jednego do kilkudziesięciu (a może nawet kilkuset, jeśli tego potrzebujesz).

Uczestnicząc w warsztacie LEGO® Serious Play ® uruchomisz umiejętności wizualne, słuchowe i kinestetyczne. Możesz również stworzyć wspólny język – niezależnie od kultury organizacji, statusu uczestników.

Pewnie jest drogo.

Tak, koszt będzie wyższy niż dla standardowego warsztatu. Ale zaprojektujemy ten proces specjalnie dla Ciebie, a tak naprawdę – wspólnie z Tobą. Inaczej nie będzie działał. To wymaga czasu, nie oszukujmy się, a więc kosztuje.

No i przyznaj się: kiedy ostatnio używałeś LEGO do pracy? Nigdy?

Czas zacząć 😁

Wierzymy, że lepiej poznamy się po godzinie zabawy niż po roku rozmów, dlatego...

    formularzskontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Inntu sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Inntu sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. J. Uphagena 27. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności