ul. J. Uphagena 27,
80-237, Gdańsk

Wspólnie mamy 119 lat doświadczenia

Prowadzimy projekty komunikacyjne największych korporacji i startupów w Polsce i za granicą. Najlepiej czujemy się w obszarach m.in. finansów, HR, technologii, inwestycji, produkcji, kultury, samorządu.

partner
Maciej Kuźmicz
Założyciel inn|tu. Strateg, który doprowadza projekty do końca. Ma 20 lat doświadczenia w działaniach komunikacyjnych: corporate communications, relacjach z mediami, w komunikacji zarządów i aktywizacji sieci sprzedaży. Projektuje, przygotowuje i wdraża strategiczne plany komunikacji. Wydobywa insighty dzięki metodologii LEGO® SERIOUS PLAY® oraz autorską metodą wnioskowania wizualnego Art InSight.
partner
Alina Geniusz-Siuchnińska
Założycielka inn|tu. Ekspert komunikacji kryzysowej z dyplomem MBA. 20 lat pracowała w dużych firmach, gdzie zajmowała się komunikacją z mediami, wewnętrzną, korporacyjną. Z jej usług korzystało m.in. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (komunikacja kryzysowa przed Euro2012). Prowadzi warsztaty z zarządzania interesariuszami i zarządzania ryzykiem reputacji.
partner
Joanna Kuźmicz
Ekspert komunikacji korporacyjnej, menedżer i trener (absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Centrum TROP). Ma kilkanaście lat doświadczenia w międzynarodowej agencji PR i w prowadzeniu projektów dla klientów z wielu branż (finanse, nieruchomości, HR, przemysł i inne). Kampanie, które prowadziła zdobyły polskie i międzynarodowe nagrody branżowe tj.: Sabre Awards, Excellence Awards, Złote Spinacze.
Brand & Personal PR Manager
Grażyna Borkowska

Ekspert komunikacji, public relations oraz public affairs. Opracowuje i wdraża strategie komunikacji i PR dla osób oraz firm. Tworzy plany komunikacji, przygotowuje treści, opracowuje akcje specjalne dla klientów. Prowadzi agencję kreatywno-PR-ową. Dziennikarka, redaktorka, współautorka książki „Energia kobiet”.

Senior Account Executive
Kinga Kruczek

Doświadczona menedżer projektów komunikacyjnych: prowadzi je od strategii, poprzez koncepcję działań, dobór narzędzi i kreację, na raportowaniu kończąc. Prywatnie nie jest fanką 500 znaków – uważa, że na ludzi, potrzeby i wyzwania składa się ich znacznie więcej. Tak też pracuje – po nitce do kłębka. Absolwentka historii i marketingu medialnego.

Corporate Communication Leader
Marcin Popiel

Ekspert PR i copywriter z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży oraz investor relations. Pracował dla sektora energetycznego, był zaangażowany w branżę venture capital i ekosystem startupowy. Projektował i wdrażał rebranding dla sektora finansowego i medycznego, tworzył strategie komunikacji dla firm i instytucji.

Communication Manager
Małgorzata Pryśko-Grobelna

Marketerka, menedżerka projektów, producentka wydarzeń. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu eventów, zarządzaniu projektami oraz w komunikacji. Prywatnie opiekunka dwóch kotów i psa. W czasie wolnym biega, trenuje z kettlebell i czyta. Absolwentka geografii i międzynarodowych stosunków gospodarczych.

    formularzskontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Inntu sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Inntu sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. J. Uphagena 27. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności